Volná místa

Volná místa Krajská nemocnice T.Bati a.s. Zlín
vypisuje výběrové řízení na místo vedoucího fyzika pro nově zřizovaný úsek lékařské fyziky radioterapeutického oddělení onkologického centra Krajské nemocnice T.Bati a.s. Zlín
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru, atestace platná v ČR nebo odpovídající ekvivalent Evropské unie, více jak 5 let praxe na pracovišti radioterapie s těžkými zářiči a brachyterapií, schopnost vést nově vznikající tým, manažerské a organizační dovednosti, aktivní znalost angličtiny.
Nabízíme: vysoké finanční ohodnocení, práci na nově vybaveném pracovišti s předpokládaným rozvojem (urychlovače s možností IGRT, IMRT, CT simulátor, HDR brachyterapie,...)
Nástup duben – květen 2008,
Bližší informace na tel. 577 552 344 nebo na e-mailové adrese: kohoutek@bnzlin.cz
Žádosti se strukturovaným životopisem odesílejte na ředitelství KNTB a.s. Zlín, Havlíčkovo nábřeží 600, osobní oddělení do 31. března 2008.

Krajská nemocnice T. Bati a.s. Zlín, Havlíčkovo nábřeží 600, 760 01 Zlín přijme radiologické asistenty pro nově zřizované radioterapeutické oddělení onkologického centra.
Požadujeme: příslušně vzdělání v oboru, samostatnost
Nabízíme: zajímavou práci, špičkové zařízení, příjemné prostředí, možnost ubytování
Bližší informace na tel. 577 552 344 nebo na e-mailové adrese: kohoutek@bnzlin.cz
Nástup možný ihned.


Medifin s.r.o. přijme na občasný zástup (DPP) lékaře/lékařku na odd. ambulantní nenádorové radioterapie polikliniky Kartouzská v Praze 5, Kartouzská 6 se specializovanou způsobilostí v oboru radiační onkologie dle zákona č. 95/2004 Sb.
Jedná se o nepravidelný, občasný zástup hlavně v době dovolených, v případě onemocnění apod. - indikace analgetické/protizánětlivé radioterapie.
Oddělení vybaveno jedním středovoltážním RTG ozařovačem zn. GULMAY.
Nadstandardní mzdové podmínky. Mimopražským zájemcům po dobu výkonu práce uhradíme dopravné resp. ubytování.
Kontakt: MUDr.Dvonč radioterapie@medifin.info tel. 257 325 628 nebo přímo Medifin s.r.o., Plaňanská 1, 108 00 Praha 10 pí Markéta Hegerová, tel.: 777 660 228, hegerova@medifin.info»  Zobrazit vše