Pro odborníky » Volná místa

Volná místa

Texty inzerátů a následně žádosti o ukončení jejich zveřejnění zasílejte na adresu ivana.horakova@suro.czOblastní nemocnice Kladno,a.s.

přijme do pracovního poměru primáře na radiační a onkologické oddělení se specializovanou způsobilostí z oboru klinické nebo radiační onkologie .
Budeme vděčni za jakýkoliv kontakt . Prosím v případě zájmu kontaktujte sekretariát náměstka ředitele pro LPP pí. Mládkovou - 312606120 nebo 312606140.


Ústav radiační onkologie Nemocnice Na Bulovce Praha přijme
Lékaře absolventa
Lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru klinická / radiační onkologie

Nabízíme:
• práce v moderně vybaveném pracovišti největšího komplexního onkologického centra v ČR s akreditací pro postgraduální vzdělávání v obou oborech
• motivující finanční ohodnocení
• podpora odborného a vědeckého růstu
• zaměstnanecké výhody (ubytování pro mimopražské s možností získání služebního bytu, penzijní připojištění, zvýhodněné stravování)

Kontaktní e-mail: miloslav.pala@bulovka.cz


Výkonný ředitel Nemocnice Na Pleši s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce primáře radiační onkologie pro nově budované pracoviště s lineárním urychlovačem.
Požadavky: specializovaná způsobilost lékaře v oboru radiační onkologie, nejméně osm let praxe v oboru, licence ČLK pro výkon funkce primáře, manažerské schopnosti, velmi dobré komunikační dovednosti, znalost ekonomiky ve zdravotnictví, znalost AJ.
Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: osobní dotazník, životopis s přehledem dosavadní praxe, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, doklad ČLK pro výkon vedoucí funkce.
Písemné přihlášky s výše uvedenými doklady zasílejte do 11.12.2015 na adresu: Nemocnice Na Pleši s.r.o., personální oddělení, 262 04 Nová Ves pod Pleší 110.
Protonové centrum v Praze rozšiřuje tým odborných lékařů a nabízí ojedinělou možnost profesní realizace pro radiační onkology

Proton Therapy Center je prestižní pracoviště, které poskytuje špičkové služby a jejichž samozřejmou součástí je zajištění komfortu pacienta během celého procesu léčby. Z toho vyplývají i vysoké nároky na členy lékařského týmu.

Podrobnosti ke stažení DOC


FNKV RADIOTERAPEUTICKÁ A ONKOLOGICKÁ KLINIKA PŘIJME: RADIOLOGICKÉHO ASISTENTA/KU pro práci v úseku radioterapie
Možnost uplatnění na pracovištích: lineární urychlovač, kobalt,simulátor, plánování léčby.
Kvalifikační a odborné požadavky:
ÚSO, VO nebo VŠ v oboru radiologický asistent.
osvědčení o registraci (dle zákona č. 96/2004 Sb) - VÝHODOU, NENÍ PODMÍNKOU
• Nabízíme: příjemné pracovní prostředí , zázemí stabilní nemocnice v centru Prahy, pro mimopražské uchazeče možnost přechodného ubytování, hlídání dětí ve vlastním zařízení, zaměstnanecké benefity.
• • Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:
• Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, pan Bc. Zdeněk Pastyřík, vedoucí personálního odboru, Šrobárova 50, 100 34 Praha 10, e-mail: pastyrik@fnkv.cz, Info tel.: 267 162 945
Zasláním životopisu udělujete FNKV, Šrobárova 50, Praha 10, IČO: 00064173 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné


Onkologické oddělení a KOC Nemocnice Jihlava,
p.o., Vrchlického 59, 58601 Jihlava,
nabízí místo lékaře.

Požadavky: odborná způsobilost podle zákona 95/2006 Sb. v radiační nebo klinické onkologii nebo v přípravě na atestaci.
Nabízíme: práci na moderně vybaveném pracovišti s akreditací pro postgraduální vzdělávání v obou oborech s možností dalšího profesního růstu. Přihlášky a životopis posílejte na e-mailovou adresu: slavicekl@nemji.cz nebo novotnal@nemji.cz, nebo volejte na tel.č. +420 567 157 151


FN Na Bulovce
přijme do pracovního poměru pro Ústav radiační onkologie - 2 lékaře


Požadavky: odborná způsobilost podle zákona č. 95/2006 Sb. v radiační nebo klinické onkologii nebo v přípravě na atestaci.
Nabízíme: práci na špičkovém pracovišti s akreditací, možnost odborného růstu a vzdělávání.

Přihlášky a profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu vladimira.stahalova@fnb.cz